תפריט
חייגו להזמנות וייעוץ חינם: 04-6415541 04-6415541

גן הכניסה למטה העולמי – חברת טבע

אדריכלות נוף: ליאור לווינגר – סטודיו אורבנוף

המטה העולמי של חברת טבע נמצא בעיר פתח תקווה, “אם המושבות” אשר נוסדה ע”י הרב יואל משה סלומון שהיה אביו של חיים סלומון, אחד משלושת המייסדים של חברת טבע. בכניסה למתחם גן מרגוע מוריק מוקף עצי פיקוס ותיקים. לפוסעים בגן ששביליו נוצקו במרצפי ®parkways מדגם "London" של סטודיו בטון – נהלל, צפויה חוייה נעימה ומרגיעה. השבילים משתלבים בהשפעה עדינה בסביבה האורבנית ומאפשרים הליכה בטוחה ויציבה, במופע מישורי המזכיר במראהו ריצוף טראצו של פעם.
בלב הגן, אשר עוצב נופית מחדש על פי תכנונו של אדריכל הנוף ליאור לווינגר, כרי דשא ופינות ישיבה מוצלות. טווסים יפיפיים המטיילים ברחביו ובין שביליו מוסיפים שלווה וצבע לריאה הירוקה, כמו גן עדן… רק עם ממטרות.
תוואי שבילי ®parkways הזורם מוביל לפסל אבן מרהיב ביופיו המוקדש גן הכניסה למטה העולמי – חברת טבע לזכרו של אלי הורביץ ז”ל ששימש מנכ”ל טבע ומשרה תוכן
אמנותי וערכי בגן. בתפיסה ההוליסטית ליצור שבילים עם ערך מוסף, פותחו שבילי ה- ®parkways בשביל בו יוצא האדם אל הדרך, בסטודיו בטון הדרך היא המטרה; שימוש במרכיבים ידידותיים לסביבה, חומר אנושי משובח וקיימות מוצר גבוהה.
הדרכים מזמנות מגוון רחב של אוכלוסיות מבקרים ובעלי חיים, הנעים ביציבות על שבילים המשמרים את חוויית התנועה בשטח, בולמים זעזועים, ובעלי אחיזה מעולה גם בשיפועי קרקע חדים.
סטודיו בטון – נהלל יוצר בבטון ומעניק למתכננים אפשרות להשפיע ולשלב את סיפור האתר ברמזים לחומרי המקום ותוך דיאלוג עם סביבתו.

חזרה ל כתבו עלינו