טלפון
park ways מסחר & תעשיה בתי יוקרה

חדשות ועדכונים

news1

סטודיו בטון יישמה את
מרצפי החוץ- parkways-London מרצפי Parkways-London מאופיינים במראה ריצוף טראצו של פעם | מותאמים להשתלבות בסביבה אורבנית | אינם מחליקים ובעלי אחיזה מעולה | מאפשרים הליכה מישורית בטוחה ויציבה .

news1
news2
news3
news4
news5
contactdown

סטודיו בטון – יצירת קשר
משרד : 04-6415541
אילה- 052-7730044
דוא"ל: studiobeton@012.net.il
עקבו אחרינו גם ב- פייסבוק

בטון מוחלק

אחד הטרנדים החמים ביותר בשנים האחרונות הוא רצפת בטון מוחלק ובשונה מטרנדים רבים אחרים נדמה שלזה יש יתרונות שכנראה ישאירו אותו באופנה למשך זמן רב.

מה שנתפס בעבר כברירת מחדל לא אסתטית במיוחד לרצפות חניונים הפך בשנים האחרונות לצו האופנה הלוהט במקומות הכי שווים.

יותר ויותר בתים פרטים, בתי סטודיו, גלריות ומועדונים מאמצים, כחלק מעיצוב הפנים שלהם את רצפת הבטון המוחלק, בין אם בכל השטח החלל ובין אם באיזורים ספציפיים.

לריצוף בעזרת מבטון מוחלק יש יתרונות רבים מה שמהווה חלק אינטגראלי בפופולאריות שלו. הוא מאוד פונקציונאלי משום שהוא מאוד עמיד. הוא מתאים למקומות בהם יש תנועה ערה וכך גם למקומות בהם הסכנה להיווצרות סריטות וחריטות ברצפה היא גבוהה.

בטון מוחלק משמש כריצוף פרקטי גם משום שהוא קל ונוח מאוד לניקוי ותחזוקה. התקנה של בטון מוחלק מתבצעת כמקשה אחת מה שאומר שאין את תופעת החריצים המרובים שבין המרצפות או קורות הפרקט.

בטון מוחלק

 

בטון מוחלק ומגוון 

בטון מוחלק ניתן לתמרון מבחינת הגוון הרצוי, כלומר ניתן לשלוט על הגוון והצבע של הרצפה על פי העיצוב הכללי של הבית וכמובן על פי טעמם האישי והייחודי של בעליו. כמו כן ניתן לשלוט גם במיקומי החירוצים על רצפת הבטון כך שיוסיפו יופי למראה המעוצב.

מפתחי הריצוף ברצפת הבטון יכולים להיות רחבים וכך ליצור תחושת מרחב פתוח. 

התקנת רצפת בטון מוחלק היא לא משימה לחובבנים. התקנת בטון מוחלק הוא תהליך שמורכב משלבים ומצריך מידה רבה של נסיון ומקצועיות.

אנו מזמינים אתכם להנות ממגוון הפתרונות אותם אנו מציגים ובפרט מהפתרון העיצובי והפרקטי של בטון מוחלק.

משרד ראשי - מושב נהלל 04-6415541 | אילה - שירות לקוחות 052-7730044 | פיתוח ותחזוקת האתר | אינדקס עסקים | רצפות