תפריט
חייגו להזמנות וייעוץ חינם: 04-6415541 04-6415541

יציקות בטון

יציקות בטון במרכז המבקרים מצפה רמון ביצוע יציקות בטון במצפה רמון מרכז מבקרים 042 הכנת השטח לביצוע יציקות בטון במצפה רמון מרכז מבקרים 024

סטודיו בטון מספק פתרונות יציקות בטון לכלל הדרישות והצרכים השונים. סטודיו בטון הינה חברה אשר מתמחה בעבודה עם חומרי גלם בסיסיים ובטון בפרט ומספקת את כל יציקות הבטון על סוגיהן. חברת סטודיו בטון מתאפיינת ברמת המקצועיות הגבוהה שמתאפשרת רק בזכרות הותק הרב והאהבה לתחום. אנו מקפידים על שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על מקצועיות וקפדנות בעבודה עד לקבלת הגימור המושלם. יציקות הבטון של סטודיו בטון נעשות בבקרה מוחלטת עד לקבלת התוצאה ברמה הגבוהה ביותר, כאשר יציקות הבטון מתבצעות תוך התאמה לדרישת הפרוייקט.

התאמה של יציקות בטון לתעשיה ולמבני ציבור

דוגמה ליציקות בטון יציקות בטון בארומה בבאר שבע     יציקות בטון בארקפה

יציקות בטון מותאמות כבסיס לתשתיות שונות לרבות תשתיות חשמל ומים והן מותאמות גם לתשתית ריצוף. במקומות ציבוריים ניתן לראות כי יציקות בטון משמשות גם כמשטח הריצוף ובשנים האחרונות אופן הריצוף המורכב למעשה מיציקות בטון חשופות הפך לצו האופנה בבתי עסק רבים.

דוגמה ליציקות בטון של סטודיו בטון יציקות בטון באשדוד יציקות בטון סטאר סנטר באשדוד

יציקות בטון ניתן לראות ביותר ויותר שטחי פנאי ובילוי. המראה של הבטון החשוף מעניק מראה ייחודי, מאפשר משחק עם הגוונים וקשת רחבה של אפשרויות עיצוב כשהרצפה מהווה אלמנט מרכזי או משני בנוף – תוך יכולת שליטה מלאה.