תפריט
חייגו להזמנות וייעוץ חינם: 04-6415541 04-6415541

רצפת בטון מלוטש Micro Terrazzo

תמונה של בטון מלוטש

ENGLISH

הפרימיום של רצפת בטון חשוף הוא בטון מלוטש כאשר תוספת קטנה אך גאונית הופכת את רצפת הבטון השיקית בפני עצמה לבעלת מראה איכותי ויוקרתי יותר. כמובן שאנשים רבים מעדיפים דווקא את מראה הבטון המחוספס והגולמי יותר, אך מי שחפץ במראה קלאסי, אסתטי ואקסקלוסיבי במיוחד- בטון מלוטש הוא לא פחות ממילת המפתח שלו לפתרון המושלם.

חומר הגלם הטבעי אשר ידוע לבני אדם כחומר יסוד עמיד ומוצלח למטרות בניה חזר בסערה לחיינו בשלוש מאות השנים האחרונות בתוספת טכנולוגיה הולכת ומתפתחת בתחום.

יציקות בטון משמשות את התעשייה והאדם הפרטי בצורה משמעותית במיוחד במאה החולפת והנוכחית ומה שהיה רק עד לפני כמה עשות שנים פתרון תעשייתי בעיקר הפך לפתרון עיצוב פופולרי למדי גם בחלליים פרטיים ואינטימיים.

בטון מלוטש הוא למעשה אותו ריצוף בטון שעובר תהליך ליטוש באמצעות מכשור מיוחד, להבי יהלום וטכנולוגיה מתקדמת. תהליך הליטוש חושף שכבה עמוקה יותר של הבטון ומעניק לו שכבת מגן מבריקה ואיתנה, באופן הזה הבטון נראה מבריק יותר, יוקרתי יותר והוא גם עוצמתי יותר.

בטון מלוטש עמיד במיוחד, בעל תוחלת חיים ארוכה ונוח מאוד לתחזוקה.

מרצפות טרצו מבטון מלוטש – מראה שיקי יותר

מהנראות של בטון מלוטש מסוג טרצו אי אפשר להתעלם ובמיוחד בנוף המודרני בטון מלוטש נראה כאילו חלק בלתי נפרד. בתוך הבית ומחוצה לו, בכל הבית או בחלקים מסוימים- בטון מלוטש ללא ספק יעניק לבית מראה יוקרתי במיוחד.

תהליך הליטוש יסייע להדגיש את צבע וגוון הבטון ויעניק לו מראה מבריק ונוצץ.

בתי יוקרה-שניר (4)

בטון מלוטש – ידידותי יותר לסביבה

סטודיו בטון הינו עסק בתודעה ידידותית לסביבה. פוליטיקת העסק שלנו היא בראש ובראשונה הגנה ושמירה על איכות הסביבה, מה שהופך את העבודה שלנו לירוקה וכך גם את החומרים והתהליכים השונים בהכנת רצפת הבטון המלוטש. לקוחותינו נהנים מסביבת חיים בריאה עם רצפה המבוססת על חומרי גמר על בסיס טבעי ללא חומרים סינתטייים . רצפות הבטון המלוטש שלנו משתבחות עם השנים ללא צורך בחידוש או בתחזוקה מיוחדת.