תפריט
חייגו להזמנות וייעוץ חינם: 04-6415541 04-6415541

רצפת בטון מוחלק Natural

רצפת בטון מוחלק היא הצעקה האחרונה בתחום עיצוב הפנים והיא רק חלק ממגמת עיצוב שלמה שמעטרת את הנוף הפנימי שלנו בשנים האחרונות. בשונה מטרנדים רבים אחרים, נראה שהיתרונות של הבטון המוחלק ישאירו אותו פופולרי למשך זמן רב.

תמונות של ריצוף בטון מוחלק בבית  גינדי

מה שנתפס בעבר כברירת מחדל לא אסתטית במיוחד לרצפות חניונים הפך בשנים האחרונות לצו האופנה הלוהט במקומות הכי שווים.

פופולרית במגמת עלייה

יותר ויותר בתים פרטים, בתי קפה, מסעדות, בתי סטודיו, גלריות ומועדונים מאמצים, כחלק מעיצוב הפנים שלהם את רצפת הבטון המוחלק, בין אם בכל השטח החלל ובין אם באיזורים ספציפיים.

דוגמא לריצוף בטון מוחלק בארומה - באר שבע

יתרונותיו של ריצוף בטון מוחלק

לריצוף בעזרת בטון מוחלק יש יתרונות רבים מה שמהווה חלק אינטגראלי בפופולאריות שלו. הוא מאוד פונקציונאלי משום שהוא מאוד עמיד. הוא מתאים למקומות בהם יש תנועה ערה וכך גם למקומות בהם הסכנה להיווצרות שריטות וחריטות ברצפה היא גבוהה.

בטון מוחלק משמש כריצוף פרקטי גם משום שהוא קל ונוח מאוד לניקוי ותחזוקה. התקנה של בטון מוחלק מתבצעת כמקשה אחת מה שאומר שאין את תופעת החריצים המרובים שבין המרצפות או קורות הפרקט.

עשו לכם רצפת בטון מוחלק לבית

רצפת בטון מוחלק טבעי רצפת בטון מוחלק טבעי

 

 

 

 

 

 

עיצוב

בטון מוחלק ניתן לתמרון מבחינת הגוון הרצוי, כלומר ניתן לשלוט על הגוון והצבע של הרצפה על פי העיצוב הכללי
וכמובן על פי טעמם האישי והייחודי של בעליו. כמו כן ניתן לשלוט גם במיקומי החירוצים על רצפת הבטון כך שיוסיפו יופי למראה המעוצב.
מפתחי הריצוף ברצפת הבטון יכולים להיות רחבים וכך ליצור תחושת מרחב פתוח.

סטודיו בטון היא חברה המתמחה בעבודות יציקת בטון.

איכות ושירות

אצלנו, אמנות הבטון היא עניין של דרך חיים ולא טרנד חולף, מה שאומר שרק אצלנו תקבלו את הפתרון הטוב ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת בעולם עם ערבות לתוצאה מושלמת. מעבר למקצועיות העבודה אנחנו מקפידים להעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב והמקיף ביותר כך שהעבודה מתבצעת בשקיפות מלאה תוך שיתוף מוחלט של כל הצדדים המעורבים בתהליך השיפוץ, העיצוב או הבניה.
במהלך העבודה שלנו אנחנו מקפידים על שמירה וידידותיות לסביבה.